Firmamız Hakkında

2002 yılında üretime başlayan STAR ÇELİK KAPI, modern çağın teknolojik ihtiyaçlarını yakından takip ederek kurumsallaşma sürecini başarı ile tamamlamıştır. Kaliteden asla ödün vermeden sürekli olarak kendini yenileyen ve geliştiren STAR ÇELİK KAPI, uluslararası kalite standartlarında deneyimli uzman personeli ile en ileri teknolojiyi kullanmayı ilke edinmiştir. Bugün 7500 m2 kapalı alan olmak üzere toplam 15.000 m2 alanda üretim faaliyetini sürdürmektedir.

STAR ÇELİK KAPI ürettiği kapı, Balkanlar’dan Avrupa’ya, Ortadoğu’ dan Afrika’ya uzanan ihracat ve bayilik ağı ile sektöründe çok önemli bir rol edinmiştir. Tüm projelerinde %100 müşteri memnuniyetini en temel amaç olarak gören STAR ÇELİK KAPI, müşteri ihtiyaçlarına en iyi çözümü bulmayı ilke edinmiş, geçmişten günümüze kalitenin, güvenin, zerafetin, estetiğin ve ihtişamın sembolü olmuştur.

STAR ÇELİK KAPI ürettiği her kapıda güvenliğe en üst düzeyde önem vermektedir. Güvenli yaşam anlayışını benimseyen ve her kapının bir şekilde açılması gerektiği ihtimalini de göz önüne alan STAR ÇELİK KAPI, gelecek tehlikelere karşı geliştirdiği teknolojik donanımlarla caydırıcı özelliği yüksek kapılar üretmektedir. Her zaman daha iyisini üretmede en başarılı firma olarak yoluna devam eden STAR ÇELİK KAPI, üretmiş olduğu kapılarda Merkezi Kilit Sistemi, alarmlı, kameralı, parmak izli sistem ve göz retinası ile açılabilen kapılarda Türkiye’ de ilklere imza atmış ve atmaya devam etmektedir.

STAR ÇELİK KAPI, zengin renk ve model çeşitleri ile her geçen gün ürün yelpazesini genişleterek çizgisini ileri taşımaktadır. Aylık 12.000 adet çelik kapı üretim kapasitesi olan STAR ÇELİK KAPI, yurt içi ve yurt dışı faaliyetleri ile Türkiye ekonomisine önemli katkılar sağlamaktadır.

İlkelerinden asla taviz vermeyen ve hedeflerine ulaşmak için daha çok çalışılması gerektiği bilinciyle hareket eden STAR ÇELİK KAPI, güvenliği olmayan bir toplumun özgür olamayacağı anlayışıyla ‘“güven içinde özgür bir yaşam” için yoluna emin adımlarla devam etmektedir.

ÇELİK KAPI’ DA “DÜNYA STAR’I”
WORLD STAR ON SECURITY DOOR

MİSYONUMUZ

2002 yılından bu yana, çelik kapı üretimini gerçekleştirdiği tesisi, modern bir tesis haline getiren Star Çelik Kapı, toplam 100 kişilik tecrübeli ekibi ve yüksek kalite standartları ile, güvenlik için gerekli mekanik ve elektronik komponentler geliştirip, teknolojik kapılar imal ederek sektörün taşıyıcısı haline gelmiştir. Uluslararası direktifler, kanunlar, standartlar ve düzenlemeler için teknik sertifikasyon kuruluşları ile birlikte yakın işbirliğine girmeyi son derece önemli buluyoruz.

HEDEFLERİMİZ

  • STAR ÇELİK KAPI ürettiği her kapıda güvenliğe en üst düzeyde önem vermektedir.

  • STAR ÇELİK KAPI tüm projelerinde %100 müşteri memnuniyetini en temel amaç olarak görmektedir.

  • STAR ÇELİK KAPI, Balkanlar’dan Avrupa’ya, Ortadoğu’ dan Afrika’ya uzanan ihracat ve bayilik ağını daha da genişletmeyi hedeflemektedir.

  • STAR ÇELİK KAPI, uluslararası kalite standartlarında ürünlerinde en ileri teknolojiyi kullanmayı ilke edinmiştir.

  • STAR ÇELİK KAPI, zengin renk ve model çeşitleri ile her geçen gün ürün yelpazesini genişleterek çizgisini ileri taşımaktadır.

HEDEFLERİMİZ

Adres:

Organize Sanayi Bölgesi 30. Cad. No.11 Kayseri / Türkiye

Telefone / FaX number:

t.+90-352 322 27 07 f.+90 352 32 27 10

Social links: